Portal - Słopnice
polski
Czwartek - 19 października 2017 Michaliny, Michała, Piotra     "Bogactwo w radości nie zależy od sakiewki, lecz od serca" - Jeremias Gotthelf SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W SŁOPNICACH

2017-09-25 STREFA FITNESS- ŻYJ AKTYWNIE, MYŚL POZYTYWNIE

W naszej szkole rozpoczęły się zajęcia sportowe dla uczniów klas IV-VI z elementami gimnastyki korekcyjno - kompensacyjnej współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Gminę Słopnice. Realizowane zajęcia mają na celu edukację zdrowotną uczniów w zakresie zdrowego stylu życia ze szczególnym uwzględnieniem utrzymania prawidłowej postawy ciała oraz kształtowanie umiejętności ruchowych o charakterze zdrowotnym, przeciwdziałających powstawaniu wad postawy, jak również zapobieganie nadwadze i otyłości wśród uczniów. Zachęcanie do aktywnego spędzania czasu wolnego i uprawiania tzw. sportów bezpiecznych. Ćwiczenia ruchowe prowadzone są przez instruktora fitnessu.

....

red.