Portal - Słopnice
polski
Czwartek - 19 października 2017 Michaliny, Michała, Piotra     "Bogactwo w radości nie zależy od sakiewki, lecz od serca" - Jeremias Gotthelf SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W SŁOPNICACH

2017-09-25 PROJEKT "JUŻ PŁYWAM"

Nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do projektu "Już pływam". Zajęcia odbywają się na krytej pływalni w Limanowej.Kurs jest realizowany w cyklu 9 dwugodzinnych cotygodniowych lekcji na basenie wraz z instruktorem nauki pływania. W tych zajęciach bierze udział 15 uczniów z klasy IV-VI.
Realizacja projektu umożliwia zdobycie podstawowych umiejętności pływania, zapoznanie z zasadami bezpieczeństwa w wodzie, jak i z zagrożeniami oraz ze sposobami ich zapobiegania, rozważnego i aktywnego spędzania wolnego czasu, oraz poprawy kondycji i podniesienia ogólnej sprawności fizycznej uczniów. Projekt jest współfinansowany przez Urząd Marszałkowski województwa małopolskiego oraz Urząd Gminy Słopnice i z wpłat rodziców.

....

red.